PASKATINTI GERIAUSIEJI PRADINUKAI

Š.m. gruodžio18 dieną įdomia išvyka į Kaišiadoris buvo apdovanoti geriausi praėjusių mokslo metų pradinukai. 20 mokinių, skatinamų už gerą mokymąsi, aktyvumą, mokyklos garsinimą bei įvairius laimėjimus konkursuose, aktyviai laiką leido pramogų ir konferencijų centro „Pas Radvilą“ boulinge, o vėliau dalyvavo Kaišiadorių muziejaus edukacinėje programoje „Ketvirtadienio burtai“. Jos metu mokiniai sužinojo apie Advento, Kūčių ir Kalėdų tradicijas, dalijosi savo šeimų patirtimi, žaidė ir mokėsi, kaip Kūčių vakaro metu galima žvilgtelėti į savo ateitį. Puiki nuotaika liejosi per kraštus.
    „Geriausia diena mano gyvenime“ -  taip įvertino išvyką vienas iš ketvirtokų.
    Už suteiktą vaikams džiaugsmą ir paramą dėkojame verslininkui A. Radvilai bei Kaišiadorių muziejaus darbuotojoms Ugnei ir Astai, o mokyklos Direktorei - už rūpestį ir išvyką.

Informaciją pateikė pradinių klasių mokytoja Laimutė Dekienė
2014-12-31