Mes mylim Lietuvą

Visą savaitę, nuo š.m. vasario 9 d. iki vasario 13 d., priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ruošėsi paminėti Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Vaikai sužinojo, kaip švenčiama Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, stebėjo, kaip puošiasi, ruošiasi  kaimai ir miestai šventei, klausėsi ir kartu giedojo Lietuvos himną - taip bandė suprasti Vasario 16-osios prasmę.  Smalsiai apžiūrinėjo žemėlapį, ieškojo jame žinomų vietovių pavadinimų: Vilnius, Kaunas, Trakai, Merkinė, Kernavė... Kūrė  „šarmotos“ ir „žydinčios“ Lietuvos žemėlapius, piešė  Lietuvos herbą, Gedimino pilį, Lietuvos vėliavą - savo piešiniais papuošė mokyklą: savo klasę – paroda „Piešiu Lietuvą“, II aukšto fojė – paroda „Lietuvos herbas“, mokyklos bibliotekoje – paroda „Mes mylim Lietuvą“.
   Vyresniųjų klasių mokiniai su dailės mokytoja Dovile Būtėniene „statė“  Lietuvos pilis (mokyklos fojė buvo demonstruojama pilių, pagamintų iš antrinių žaliavų, paroda).

Informaciją pateikė priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Audronė Mikulienė ir biliotekininkė Dalia Ramonienė.
2015-02-19