NETRADICINĖ PAMOKA „GANDRINĖS“

Kovo 25–oji nuo seno vadinama Gandrinėmis arba Gandrų diena. Ši diena apipinta legendomis, kurios šiandien daugeliui gali skambėti keistai. Gandras tarsi išvaiko paskutinius žiemos ledus. Tikėta, kad pirmą kartą pamatytas gandras gali daug nulemti visiems metams. Jei pirmą kartą pamatai gandrą skrendantį – viskas puikiai ir sparčiai seksis, tupintį – viskas šiemet eisis iš lėto. Netekėjusios merginoms pamatytas skrendantis gandras reiškė, kad jos šiemet ištekės, tupintis – kad dar tebetupės savo tėvų namuose. Mokiniui skrendantis gandras – kad sėkmingai „perskris“ į kitą klasę, stovintis – kad pasiliks toje pačioje klasėje antriems metams.
    Š. m. kovo 25 d. priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Audronė Mikulienė ir muzikos mokytoja Daiva Vitienė vedė netradicinę integruotą pamoką „Gandrinės“ priešmokyklinio ugdymo grupės, Žaslių vaikų lopšelio – darželio „Žaliasis klevelis“ ugdytiniams ir 2 klasės mokiniams. Pamokos metu vaikai piešė, šoko, deklamavo ir vaišinosi gandro atneštais saldainiais ir pyragėliais.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Liutkevičienė
2015-04-03