PASAULINĖS PSICHIKOS SVEIKATOS DIENOS PAMINĖJIMAS

Pasaulinė psichikos sveikatos diena - tai dar vienas priminimas, paraginimas ir galimybė mums visiems įsigilinti į psichikos sveikatos problemas ir atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Spalio 10 dieną visame pasaulyje organizuojami įvairūs renginiai - diskusijos, koncertai, susitikimai, paskaitos. Jais siekiama didinti visuomenės informuotumą, inicijuoti atviras diskusijas psichikos sveikatos klausimais, priminti apie tai, jog šiemet ši diena skirta depresijai ir pavadinta „DEPRESIJA: pasaulinė krizė“.
     Šią dieną mokykloje paminėjome spalio 9-ąją, siekdami parodyti, kad gyvenime yra pozityviai nukreipiančių veiklų, kurios gali padėti išbristi iš sunkios gyvenimiškos situacijos. Per ilgąsias pertraukas mokyklos bendruomenė žiūrėjo klasika tapusius nuotaikingus filmukus „Na palauk“, studijavo „Miego higienos taisykles“. Mokytojai susipažino su arbatos gėrimo istorija. Mokiniai skaitė kitų mokinių mintis, temomis „Mano laimingiausia diena“, „Kaip jaučiuosi mokykloje“, „Ką man reiškia mokykla“. Savo nuomonę išsakė diskusijoje „Kodėl kartais gyvenimas pasidaro nemielas“.
Informaciją pateikė psichologė Daiva Pašvenskaitė
2015-10-15