„SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ STARTUOJA

Sveikata - didžiausia vertybė ir rūpintis ja turime nuo pat mažens. Spalio 8 d. Žaslių pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  I etapas. Konkursu siekiama: saugoti, stiprinti ir ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, propaguoti vaikų ir mokinių sveiką gyvenseną, diegti sveikos gyvensenos principus kasdienėje veikloje.
    Savo žinias ir įgūdžius mokiniai pademonstravo dalyvaudami įvairiose rungtyse. Konkurso užduotys susidėjo iš judėjimo, saugaus eismo bei pirmosios pagalbos užduočių, komandų kapitonų rungties, testo sveikos gyvensenos tematika. Papildomi balai buvo skiriami už komandos emblemą ir aprangą.
    Po visų rungčių, komisija suskaičiavo balus, ir apdovanojo nugalėtojus. 1-4 klasių mokinių konkurse  I vietą užėmė 4 klasės mokinių komanda.  5 - 8 klasių tarpe nugalėtojais tapo 6 klasės mokinių komanda. 9-10 klasių  mokinių grupėje I vietą užėmė 10 klasės mokinių komanda. Nugalėtojai atstovaus mokyklą II etape, kuriame rungsis  Kaišiadorių rajono mokyklų komandos. Linkime jiems sėkmės.

Informaciją pateikė PUG pedagogė Audronė Mikulienė
2015-10-15