VAIKYSTĖ SVAJONĖMIS ŽYDI

Spalio 14 dieną mokykloje vyko skaitovų konkursas „Vaikystė svajonėmis žydi“. Į aktų salę sugužėjo 1-4 klasių mokiniai. Gerai nusiteikę skaitovai laukė konkurso, o jų klasiokai, mokytojai ir komisijos nariai - kuo greičiau išgirsti deklamuojamus kūrinius. Kūrinėliai buvo įvairus: ir apie sesutę, ir apie musę, ir net apie stalą.
    Kol komisija aptarinėjo ir sprendė, kas  laimėjo pirmas, antras ir trečias vietas, žiūrovai rinko geriausiai pasirodžiusį skaitovą. Žiūrovų simpatijas pelnė 4 klasės mokinys Matas Vaškevičius, kuris ir tapo 3-4 klasių grupės I-os vietos nugalėtoju. II-ąją vietą pelnė 4 klasės mokinė Kornelija Pigagaitė, o III-ios vietos nugalėtoja tapo 4 klasės mokinė Justė Jurevičiūtė.
    1-2 klasių  grupėje I-ają vietą iškovojo 2 klasės mokinė Enrika Juknevičiūtė, II-ąją vietą - 1 klasės mokinys Dovydas Palaitis, III-ąją vietą - 1 klasės mokinys Džiugas Cibulskas.
    Visi skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais ir rašikliais, o prizininkai - knygomis.

Informaciją pateikė bibliotekininkė Dalia Ramonienė
2015-10-22