MANKŠTIADOS VARŽYBOS

Mokinių judriąsias pertraukas sausio - vasario mėnesiais papildė proto mankšta. Iš įvairių šaltinių 5-10 kl mokiniai ieškojo informacijos apie sportininkus, domėjosi sporto istorija, o vasario 29 dieną. įgytas žinias pritaikė Mankštiados komandinese varžybose. Dalyviai - 6 komandos po 5 mokinius iš kiekvienos klasės - sprendė kryžiažodį sporto tema. Reikėjo užpildyti vertikalius ir horizontalius langelius ir gauti atsakymą (TENISAS). Laimėjo greičiausiai ir teisingiausiai atlikę šią užduotį. Visos komandos labia stengėsi, tačiau laimėjo 7 kl. komanda, nepadariusi nė vienos klaidos ir pelniusi 15 taškų. Antrą vietą laimėjo-6 kl. komanda, surinkusi 13 taškų, tretieji - 10 kl. mokiniai, atsilikė vos 1 tašku, ketvirtąją vietą užėmė dvi komandos - 5, 9 kl. (po 11 taškų),  o penktoji vieta (3 taškai) liko  aštuntokams.
    „Nemanėme, kad galima rasti tiek daug įdomių dalykų apie sportą.“- po varžybų įspūžiais pasidalino šeštokės K. ir A.

Informaciją parengė Sveikatiados ambasadorė mokytoja V. Kabašinskienė
2016-03-01