STARTAVO PROJEKTAS „PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI“

Š.m. kovo 9 dieną Žaslių pagrindinėje mokykloje įvyko Andriaus Tapino inicijuoto projekto pirmasis susitikimas su KTU dekanu Ainiumi Lašu. Tai ne tik šiltas pašnekovas, įdomus, uždegantis lektorius, bet ir daug pasiekęs žmogus. Ainius  dirbo JAV, Japonijos, Jungtinės karalystės Oxfordo universitetuose, ėjo eksperto pareigas Lietuvos mokslo taryboje. Po 16 metų darbo svetur grįžo į Lietuvą ir mielai sutiko dalyvauti projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, kurio dalyvė yra mūsų mokykla.
     Gausiai  į susitikimą susirinkę mokiniai, mokytojai, svečiai iš Paparčių mokyklos-daugiafunkcio centro išgirdo Ainiaus Lašo padrąsinimą: „Svajok, ieškok, mokykis ir nesustok siekdamas savo svajonės“.

Projekto koordinatorė mokykloje Laimutė Dekienė
2017-03-13