MYLĖK ŽEMĘ - JI MYLĖS TAVE

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis - dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.
    Žaslių pagrindinėje mokykloje kovo 20-24 dienomis Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė organizavo įvairius renginius šiai dienai paminėti.
    Visi mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Žalioji palangė“, kurios metu sėjo gėles, o jų daigus pasodins mokyklos kiemelyje.
    Dailės mokytoja D. Butėnienė kartu su 5-7 klasių mokiniais piešė pavasario pranašus -  paukščius ir organizavo parodą „Paukščiai sugrįžta…“.
    Informacinių technologijų pamokose su mokytoja L. Kuktiene 5-7 klasių mokiniai kompiuteriu piešė gamtos tema „Žemė, vanduo , ugnis“.
    Nudžiugino spalvinga ir gaivi pavasarinių puokščių paroda „Žemės spalvos“. Visų klasių mokiniai pateikė po vieną puokštę. Sužavėjo mokinių, klasių vadovų ir kai kurių tėvų išradingumas.
    Pavasarinę nuotaiką skleidė akcijai „Inkilų alėja“ pagaminti inkilai - meniški, originalūs darbai, kuriuos pagamino mokiniai su savo tėvais, giminaičiais. Inkilai bus pakabinti mokyklos parke ir sulauks sparnuotųjų gyventojų.
    Visą pasaulinei Žemės dienai skirtą savaitę baigė mokytojos V. Juzukonienė ir V. Petkevičiūtė. Jos mokyklos bendruomenei pertraukų metu demonstravo filmus, tema „Mūsų Planeta“ bei mokinių kompiuterinius piešinius „Žemė, vanduo , ugnis“.
    Šia renginių gausa norėjome priminti mokiniams, kad Žemę turime tik vieną, ji mums yra dosni ir nepakeičiama.
Branginkime ją.

Informaciją pateikė biologijos mokytoja Valerija Vankevičienė