PAVASARIO IR DAINŲ ŠVENTĖ „SKAMBĖK, PAVASARĖLI!“

Š. m. balandžio 24 d. mokykloje vyko pavasario ir dainų šventė „Skambėk, pavasarėli!“, kurią organizavo mokytojos Audronė Mikulienė ir Daiva Vitienė. Renginyje dalyvavo Žaslių lopšelio-darželio „Žaliasis klevelis“ vaikai ir jų auklėtojos Aušra, Birutė ir Ramutė, PUG vaikai, neformaliojo vaikų švietimo būrelio „Dainorėliai“ nariai, būsimi Žaslių mokyklos priešmokyklinukai bei jų tėveliai.
    Šventės metu mažiausieji mokyklos vaikučiai deklamavo eilėraščius apie pavasarį, saulę, raktažolę, mėgdžiojo paukščių balsus, spėliojo. Balsingieji dainorėliai parodė muzikinę programėlę „Vaikų dainos“. Šventės dalyviai, žiūrovai ir svečiai smagiai žaidė lietuvių liaudies žaidimą „Ganau ganau aveles“, o šventės pabaigoje salėje išdygo „pienių jūra“, kurią savo mažais piršteliais sukūrė vaikai.
    Šios veiklos metu vaikai patyrė džiaugsmą ir sėkmę deklamuodami eilėraštukus, dainuodami ir žaisdami.

Informaciją pateikė muzikos mokytoja Daiva Vitienė
2017-04-26