PROJEKTO „PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI.“
SUSITIKIMAS SU ANDRIUMI TAPINU

Balandžio 27 dieną mokyklos salė buvo pilnutėlė. Susitikti su rašytoju, vertėju, žurnalistu, Laisvės TV įkūrėju ir „Auksinio proto“ vedėju Andriumi Tapinu atėjo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, aptarnaujantis personalas, svečiai iš miestelio ir Kaišiadorių. Pagaliau taip laukta televizijos žvaigždė atvyko į Žaslius.
    Ko reikia, kad taptum ateityje konkurencingu ir sėkmingu? Apie tai iliustruodamas pavyzdžiais iš savo gyvenimo kalbėjo Andrius. Jis sako, kad reikia puikiai mokėti anglų kalbą, skaityti knygas, nebijoti klysti, savanoriauti ir... neskaityti komentarų socialiniuose tinkluose.
    Taip pat svečias mus supažindino su projekto „Misija Sibiras“ patirtimi. Pasirodo, kad darbas kirviu ar plaktuku gali tapti nemenku iššūkiu to nedariusiam žmogui, bet jei turi noro ir atkaklumo, gali viską įveikti.
     Belieka tikėtis, kad mokiniai išmoko šią pamoką ir drąsiai eis paskui savo svajonę.

Projekto koordinatorė mokykloje Laimutė Dekienė
2017-05-02