PRADINUKAI ŠVENTĖ EUROPOS DIENĄ

Norėdami susipažindinti su ES istorija, kultūra, piliečių teisėmis ir galimybėmis gegužės 15 d. PUG ir pradinių klasių mokiniai minėjo Europos dieną. Tai buvo nepamokinės veiklos diena, kurios metu mažieji diskutavo, ką reiškia būti europiečiu, domėjosi ES įžymybėmis ir lankytinomis vietos, žaidė įvairius žaidimus, žiūrėjo animacinius filmukus. Įdomiausia dienos dalimi vaikai pripažino susitikimą su Europos komisijos atstovybės Lietuvoje darbuotoja Aneta Stankevičiene, kuri vaizdžiai pristatė Europos sąjungą. Pradinukai ne tik sprendė galvosūkį, vaidino, dėliojo smagią dėlionę, bet ir rinkosi bei puošė žemėlapyje savo svajonių šalį.
    Tegul pildosi europietiškos vaikų svajonės!

Informaciją pateikė Pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė Laimutė Dekienė
2017-06-02