MUZIKOS DIENA

Rugsėjo dvidešimt devintą dieną  Žaslių  pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su Kaišiadorių meno mokyklos mokiniais šventė Pasaulinę muzikos dieną.
    Saulėtą popietę į mokyklos kiemą sugūžėjo gausus būrys mokinių.  Iškilmingai grojant operos „Aida“ triumfo maršui, Bažnyčios slėnio link žygiavo mokiniai, kurie skambančią muziką palydėjo skambiais tambūrinų ir būgnų dūžiais.
    Gamtos garsų apsuptyje visi šventės dalyviai varžėsi smagioje muzikos viktorinoje, atliko įvairias užduotis, „ieškojo kelio į muzikos šalį“,  na o, skambant gitaros stygoms ir vaikų balsams, švelnus ežero vėjas nešė muzikos garsus miestelio link.
    Smagią šventę baigė suneštinės mokinių ir svečių vaišės, kurias palydėjo populiariosios muzikos garsai.

Informaciją pateikė muzikos mokytoja Daiva Vitienė
ir bibliotekininkė Dalia Ramonienė