KONKURSO „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“  I  ETAPAS

Mokykloje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas, kurio tikslas - ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje bei išrinkti komandas, kurios atstovaus mokyklą II etape, t. y. rajone vyksiančiame konkurse.
    Konkurse varžėsi PUG ir 1-10 klasių mokiniai. Jie atliko judėjimo, komandos kapitonų,  pirmos pagalbos teikimo užduotis, atsakinėjo į klausimus sveikos gyvensenos, žalingų įpročių prevencijos, žmogaus saugos temomis. Komandos vertinimo komisijai pateikė namų darbus - komandos prisistatymą bei laišką draugui sveikatos tema. Vyko įtempta kova. 1-4 klasių tarpe laimėjo 4 klasės mokinių „Tomatukų“ komanda, 5-8 ir 9-10 klasių tarpe - 8 klasės mokinių „Brokolių“ komanda.
    Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės II etape.

Informaciją pateikė direktorė Asta Malakauskienė
2017-10-13