Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinėje mokykloje veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018 veiklas užbaigė 9 kl. mokiniai su savo klasės vadove D. Vitiene. Visą mokyklos bendruomenę jie sukvietė į aktų salę ir eilėraščiais apie gerumą, teisybę, draugystę, pagalbą kvietė visus pagalvoti apie savo poelgius, atjautą kitiems. Savaitės veiklas apibendrino mokyklos direktorė A. Malakauskienė. Ji kvietė visus vadovautis taisykle „Visur ir visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi“.
Trečia diena - Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinės mokyklos bendruomenė šypsosi dažnai. Tai galėjome pamatyti 8 kl. mokinių ir klasės vadovės V. Vankevičienės surengtoje mokinių ir mokytojų šypsenų nuotraukų parodoje.

Savaitė BE PATYČIŲ 2018
Širdelių gamybos dirbtuvės. 10 kl. mokiniai su klasės vadove D. Butėniene mokė visus gaminti širdeles ir jas dovanoti.
Ketvirta veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018 diena buvo palinkėjimų diena. 7 kl. mokiniai su klasės vadove L . Kuktiene paruošė spalvotus lapelius, į kuriuos rašėme palinkėjimus vieni kitiems ir jais dalinomės.