APKABINKIME  ŽEMĘ

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui.

Žaslių pagrindinėje mokykloje Pasaulinė Žemės diena paminėta įvairiais renginiais. Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės nariai pertraukų metu demonstravo filmus apie Žemę, apie mūsų planetos problemas. 5-10 kl. mokiniams vyko viktorina „Atliekų rūšiavimas“ bei I a. fojė akį džiugino mokinių piešinių paroda „Kaip gera turėti sparnus...“ ( mokyt. D. Butėnienė)

Kovo 22 dieną minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

Šią dieną mokiniai buvo raginami nepamiršti plautis rankų. Taip pat vyko akcija „Atsakyk į klausimą - gauk stiklinę tyro vandens“, o būrelio „Eksperimentinė laboratorija“ nariai penktokai demonstravo eksperimentus su vandeniu.

Šių gražių švenčių - Pasaulinės Žemės ir Pasaulinės vandens dienos - proga noriu priminti, kad konkrečiais darbais prisidėkime prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Kiekvieną dieną.

Informaciją pateikė biologijos, gamtos ir žmogaus, technologijų mokytoja
Valerija Vankevičienė
2018-04-03