Mokomoji - pažintinė ekskursija į Kauną

Graži gegužės 11 diena buvo palanki ekskursijai į Kauną. Devintokai, aštuntokai bei keletas dešimtos ir šeštos klasės mokinių su mokytojomis D. Vitiene ir V. Vankevičiene išvykome  į laikinąją sostinę pasisemti įspūdžių bei naujų žinių.
    Pirmiausia apsilankėme pabėgimų kambaryje „Atrakink“. Mokinių komandos turėjo nemažai įveikti loginių užduočių ir surasti raktus, kad išsivaduotų iš užrakintų kambarių.
    Sužavėjo edukacinis užsiėmimas M.K. Čiurlionio paveikslų galerijoje. Nuostabūs paveikslai, muzika - visa susiliejo į pakilią nuotaiką bei rimtį. Teko ir mokiniams pabūti kūrėjais - sudėlioti dėliones, sukurti paveikslėlius M. K. Čiurlionio paveikslų motyvais.
    IX forte, kurį taip pat aplankėme, vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu gidė supažindino mokinius su Kauno tvirtovės IX forto istorija, gynybinio įtvirtinimo funkcijomis. Mokinių komandos atliko užduotis, kurios pareikalavo atidumo, draugiškumo ir bendradarbiavimo.
    Visos kelionės metu mus lydėjo ne tik saulėta diena, bet ir gera nuotaika. Dėkojame ir mūsų vairuotojui Petrui B. už kantrybę ir supratimą.

Informaciją pateikė mokytojos V. Vankevičienė ir D. Vitienė