Mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 14 d. mokykla atsisveikino su dešimtokais, o ir kitoms klasėms baigėsi šių mokslo metų pamokos (birželio 15 mokiniai išvyksta į edukacines programas Klaipėdoje).
    Į papuoštą aktų salę pirmoko Manto skambinamas mokyklos varpelis atvedė dešimtokus ir jų klasės vadovę Dovilę Būtėnienę. Dešimtokus sveikino direktorės pavaduotojas Kęstutis Kanevičius, klasės vadovė Dovilė Būtėnienė, pirmosios mokytojos Rita Aleksėjūnienė ir Valė Kurgonienė, 5-9 klasių mokiniai, skambėjo dainos, kurias atliko vokalinis ansamblis, vadovaujamas Daivos Vitienės.
    Dešimtokai perskaitė savo testamentą, įteikė mokyklos raktą devintokams, padėkojo mokytojams, nustebino ir pradžiugino juos gėlėmis ir mielomis dovanėlėmis.
    Šventėje Padėkos raštai buvo įteikti patiems aktyviausiems 5- 10 klasių mokiniams, palinkėta smagių atostogų, įspūdingos vasaros. Šventės vedėja mokyt. Nijolė Sabonytė pasakė tai, ką galvoja ir kiti mokytojai: „Lauksime jūsų sugrįžtant rugsėjy. Lauksim visų Žaslių krašto ir jo apylinkių vaikų. Su gera viltimi...“