Kalėdinių pyragų diena

Kas vienija žmones švenčių metu? Bendri pomėgiai, linksmybės, gera draugija ir ... geras maistas. Taip, žinoma, pyragai. Šiandien mokykloje šurmulys - Kalėdinių pyragų diena. Mokytojos Birutės Mučinskienės ir 6 klasės mokinių kavinė pilna kvapų, skonių, spalvų, klegesio... Prie gražiai mokinių rankų darbo staltiesėmis dekoruotų stalų arbata ir pyragais mėgavosi visi smaližiai. Mokiniai džiaugėsi jų pačių ir mamyčių keptais skanėstais, mokytojai ir darbuotojai domėjosi receptais. Tokių švenčių akimirkomis džiaugiuosi mokyklos bendruomene. Visi dalyvauja - vieni kepa, kiti ragauja ir giria. Ačiū visoms mamytėms ir tėveliams, mokiniams ir mokytojams,mokyklos darbuotojams, mokytojai Birutei ir šauniesiems 6-okams.

Šiltų, jaukių, kvapnių švenčių.

Direktorė Asta Malakauskienė