ESF projektas  „Besimokančių mokyklų tinklai“
TĘSIAME BMT MOKYMUS

Žaslių pagrindinės mokyklos BMT komanda parengė kvalifikacijos tobulinimo programą „Mokyklos kaip besimokančios organizacijos veiklos modeliavimo teoriniai ir praktiniai aspektai“ ir organizavo paskaitų ciklą savo mokyklos pedagogams.
    Programa skirta bendrojo lavinimo mokyklų mokytojams ir kitiems bendruomenės nariams. Dalyviai susipažino su besimokančios organizacijos esminėmis idėjomis ir konceptualiomis nuostatomis, problemos identifikavimo būdais ir metodais, efektyvaus bendravimo kaip prielaidos sėkmingam mokymuisi  galimybėmis, pagilino bendrųjų asmens kompetencijų suvokimą. Dalyviai įgijo praktinių įgūdžių, kaip identifikuoti problemą, įsivertinti savo veiklą bei nuostatas į mokykloje vykstančius pokyčius naudojant įvairius būdus ir metodus, išmoko giliau suvokti problemą ir planuoti veiklą ją sprendžiant, panaudoti grupinio darbo metodus siekiant aukštos mokymosi kokybės.
    2011 m. kovas 30 d. vyko paskutinis programos užsiėmimas, kuriame dalyvavo 25 mokyklos pedagogai.

Informaciją pateikė G.Juzukonienė, J.Liutkevičienė
                                                                                                                                             2011-03-31