Comenius mokyklų partnerystės projektas
Pradinukai šventė Europos dieną

Gegužės 9 dieną kaip tikri europiečiai 1-4 klasių mokiniai ir PUG vaikučiai šventė Europos dieną. Šiemet ji ypatinga, nes jau 10 metų Lietuva yra lygiateisė Europos sąjungos narė. Vaikai ne tik klausėsi mokytojos Laimos pasakojimo apie šią sąjungą, klausėsi jos himno, bet ir dalyvavo viktorinoje, žaidė interaktyvius žaidimus, susipažino su oficialiu ES tinklalapiu, atliko kūrybines užduotis.
    Vyresnių klasių mokiniai pristatė  Comenius daugiašalės partnerystės projektą „STUDENT TRADERS AND RETAILERS TOGETHER IN EUROPE“, kuriame dalyvauja mūsų mokykla. Jie supažindino su ES šalimis - projekto dalyvėmis, dalijosi jau įvykusių vizitų įspūdžiais.
    Dienos „vinimi“ tapo taip pat ES fondų finansuojamo projekto „Kūrybinės partnerystės“, kuriame dalyvavo trečiokai ir ketvirtokai, pristatymas. Jie parodė savo sukurtą videolaidą „Šarangė Varangė“. Visi gavo progą pasidžiaugti draugų pasiekimais, kūrybiškumu ir išmone.

Informaciją pateikė pradinių klasių mokytoja Laima Dekienė
2014-05-23