Comenius mokyklų partnerystės projektas
Comenius diena mokykloje

2013-2014 m.m. paskutinė nepamokinės veiklos diena  buvo skirta Comenius projekto veiklų pristatymui, pasirengimui partnerinių šalių vizitui Lietuvoje.
    Mokiniai pristatė Comenius daugiašalės partnerystės projektą „STUDENT TRADERS AND RETAILERS TOGETHER IN EUROPE“, kuriame dalyvauja mūsų mokykla. Jie supažindino su ES šalimis - projekto partnerėmis, dalijosi jau įvykusių vizitų į Austriją, Ispaniją, Slovakiją įspūdžiais. Ruošdamiesi svečių, kurie mokykloje viešės birželio 10-15 dienomis, sutikimui piešė projekto partnerių šalių vėliavas, jomis puošė rankų girliandas, vaikų figūras, rengė stendus, kur talpino įdomią medžiagą apie vieną iš pasirinktų šalių.
    Manome, kad atvykę ispanai, slovakai, rumunai, austrai, anglai, vokiečiai į mūsų mokyklą bus maloniai nustebinti mūsų žiniomis apie jų šalis, bei nuoširdžiu, svetingu priėmimu.

Informaciją pateikė irektoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Juzukonienė
2014-06-06