Comenius mokyklų partnerystės projektas
Comenius daugiašalės partnerystė projekto „Student Traders and Retailers Together in Europe“ logotipo rinkimai

Nors rugsėjis tik prasidėjo, ir dar visi gyvename vasaros įspūdžiais, Comenius projekto „Student Traders and Retailers Together in Europe“ veiklos nelaukia. Tad mokykloje 2 etapais vyko Comenius logotipo rinkimai. I etape dalyvavo mūsų mokyklos mokinių parengti darbai. Visa mokyklos bendruomenės balsavimo būdu išrinko 2 labiausiai patikusius logotipus. Juos nupiešė Greta Karvelytė ir Monika Graželytė ( 8 kl). Šių mokinių logotipai buvo išsiųsti mūsų draugams į užsienio mokyklas dalyvauti projekto logotipo rinkimuose. II etapo metu mokyklos bendruomenė balsavo už užsieniečių logotipus. Mokiniams labiausiai patiko ispanų darbas, o mokytojams - vokiečių. Rugsėjo paskutinę savaitę Rumunijos Gherlos mieste išaiškės logotipo konkurso nugalėtojas ir tada mūsų projektas „Student Traders and Retailers Together in Europe“ turės ir savo logotipą.

Informaciją pateikė Comenius projekto koordinatorė Odilija Juzukonienė
2014-09-18