Projektas  „Sveika mokykla“
Mokykloje „Sveikatiados mankštiada“

2013-ieji metai yra jubiliejiniai metai - Sveikatą stiprinančių mokyklų 20-metis. Labai simboliška, kad tai sutampa ir su LR Seimo paskelbtais Sveikatingumo metais. Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla. Mūsų mokykla dalyvauja projekte „Sveikatiada“. Šiais mokslo metais įsisukome į smagų sveikatinimo renginių maratoną. Nuo pat rugsėjo įvairiose „Sveikatiados“ projekto veiklose. 2013 metų sausio mėnesį vaikus skatinome daugiau judėti ir mankštintis, nes puikią žmogaus savijautą didele dalimi lemia pakankamas fizinis aktyvumas, o kai mankštos linksmos ir originalios - mankštintis nori kiekvienas.
    Mokyklos Sveikatos ugdymo grupė organizavo mokykloje „Sveikatiados mankštiadą“.  Sausio 14 - 18 dienomis nuo pat ryto pradinių klasių mokiniai dalyvavo linksmojoje rytinėje mankštoje, kurią vedė mokytoja Audronė Mikulienė. 5 - 10 klasių mokiniai ilgųjų pertraukų metu dalyvavo labai įvairioje veikloje. Pirmadienį sporto salėje mokytojas Algirdas Romanovas pravedė linksmąsias estafetes. Aktyviausi buvo 10, 9, 7a, 6 ir 5 klasių mokiniai. Antradienį bibliotekininkė Dalia Ramonienė pakvietė vaikus į salę ir parodė kaip derinti muziką ir mankštą. Trečiadienį - Žaslių kultūros centro šokių vadovė Džioneta Gubicaitė kartu su vaikais šoko ir mankštinosi. Ketvirtadienį sporto salėje vyko čempionų žaidimas, kuriam vadovavo mokytojas Nauris Gumbrevičius. 7 - 10 klasių mergaičių tarpe nugalėtoja tapo Lina Kertenytė, berniukų tarpe - Julius Baumila. 5 - 6 klasių mergaičių tarpe nugalėtoja tapo Gražina Žilinskaitė, berniukų tarpe - Titas Janavičius. Penktadienį aktų salėje vyko mini diskoteka, į kurią visus pakvietė mokyklos direktorė Asta Malakauskienė ir mokytoja Vida Kabašinskienė.
    Visi mankštinosi kaip patrakę! Ir toliau stengsimės ugdyti įprotį  mankštintis ryte, taip pat daugiau sportuosime kartu su draugais, bendraklasiais, mokytojais, tėveliais bei visais kitais! Juk kuo daugiau - tuo smagiau. Pasakykime ir parodykime, kad „Sveikai gyventi yra smagu!“
    Tai tik patvirtina, kad einame teisinga kryptimi.

Informaciją pateikė mokytoja A. Mikulienė ir bibliotekininkė D. Ramonienė
2013-01-21