Profesinio orientavimo projektas „Mokomės ir renkamės profesiją“

SEMINARAS „TAVO PASIRINKIMAS“

2013-04-22 į mokyklą  buvo atvykęs VšĮ „Psichologijos paslaugų centras“ psichologas A. Smailys, kuris vedė seminarą „Tavo pasirinkimas“ 8-10 kl. mokiniams. Seminaro metu atlikome ir aptarėme du testus. Mokiniams šis seminaras naudingas tuo, kad jie galėjo sužinoti, kokiam profesijos pasirinkimo etape esą, geriau pažino save, pasitikrino, ar jų norai sutampa su galimybėmis. A. Smailys supažindino su specialybių įvairove, apibūdino svarbiausius žmogaus gyvenimo etapus. Nors seminaras vyko 2 val., bet mokiniai buvo smalsūs ir susikaupę, laikas prabėgo prasmingai ir naudingai.
    Seminare dalyvavusios direktoriaus pavaduotoja ugdymui  G. Juzukonienė ir psichologė D. Pašvenskaitė džiaugėsi įdomiu seminaru ir aktyviu mokinių dalyvavimu jame. Mokiniai dirbo grupėje ir atvirai pasakojo apie potyrius, analizuojant save. Ši puiki galimybė tiriant ir vertinant save - gairės ir paskata toliau domėtis savimi, o vėliau visa tai realizuoti gyvenime.

10 klasės mokinė Asta Pigagaitė
2013-04-29