Profesinio orientavimo projektas „Mokomės ir renkamės profesiją“

SUSITIKIMAS SU MUZIEJININKU

Š.m. rugsėjo 27 dieną mes, devintokai, vykome į Kaišiadorių švietimo ir kultūros paslaugų centrą, kur apie savo profesiją pasakojo Kaišiadorių muziejaus direktorius Olijardas Lukoševičius. Buvo įdomu klausyti žmogaus, kuris taip su mėgsta savo darbą. Olijardas - buvęs mūsų mokyklos mokinys. Jis daug rašo apie Žaslių miestelį bei tyrinėja jo istoriją. Ir ne tik Žaslių. Jis mums papasakojo apie tai, kodėl nusprendė atidaryti muziejų Kaišiadorys: senovinių daiktų, rastų  Kaišiadorių rajone, nenorėjo atiduoti kitiems muziejams.
    Muziejaus aplankyti negalėjom, nes jis neseniai perkeltas į naujas patalpas ir dar nėra įrengtas. Bet, kai tik jį įrengs, būtinai ten nuvyksime.
    Muziejininko Olijardo Lukoševičiaus pasakojimas privertė mus susimąstyti apie įdomią Kaišiadorių miesto istoriją, jame gyvenusius, gyvenančius ir gyvensiančius žmones.

Informaciją pateikė 9 klasės mokinė Greta Divonytė
2013-10-14